| AndutzaAndu a întrebat:

Va invit la o petrecere organizata de mine...nu-i nicio ocazie speciala... ce ziceti? veniti? am manacare buna...muzica buna...big grin

Răspuns Câştigător
| JesterRO a răspuns:

Stau in bucuresti dar nu ma dor picioarele!
inca mai e valabila ocazia!? Caci sunt foarte dornic sa-mi fac prieteni noi si sa te cunosc, o persoana foarte deschisa si de treabahappy! te pup!

38 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Vin...se poate sa lipsesc eu? sper ca nu ne ceri bani pentru mancare si bauturica?laughingcand va avea loc aceasta petrecere, ai spatiu destul pentru toti utilizatorii TPU?laughing

| AndutzaAndu explică:

Vai, dar cum de te-am putut uita,@ursulika?

ooooooo, am destul loc, n-am spus ca inchiriez casa poporului?

| Bishop a răspuns:

Ma intreb ce casa aithinking din moment ce inviti peste 20000 de persoane la tine

bishop

| AndutzaAndu explică:

Multumesc,@jesterblushing big grin

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Vin si eu?big grin... dar pot sa-mi iau si surorile? big grin

| AndutzaAndu explică:

Da, este destul loc @adriana_sw33tytongue

| AndutzaAndu explică:

Psiholoaga, sa inteleg din (ne)raspunsul tau ca ai o problema cu muresenii sau cu ardelenii? happy si de ce ma rog te-ai entuziasmat asa si dupa aceea ti-a trecut entuziasmul asa, dintr-o data? esti cam ciudata!

| psiholoaga a răspuns:

laughing Nicidecum. Ardealul e regiunea mea preferata; mi-a trecut entuziasmul tocmai fiindca esti departe si e cam greu de ajuns, speram ca e realizabila petrecerea.