| LaviniaAC a întrebat:

Va place blogul www.adiocelulita.ro? Ce crezi ca s-ar putea imbunatati? Ce articole ai vrea sa citesti?

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Da, chiar era nevoie de încă un site pentru grase în care să li se explice că există si alte metode de slăbit în afară de mâncat mai puțin și făcut mișcare.

| LaviniaAC explică (pentru Wøodenpints):

laughing M-ai amuzat. In orice caz..nu ma adresez "graselor", ci femeilor indiferent cum arata. Ce spui tu e ok, doar ca nu toti stiu asta, ca dovada ca toti si toate cauta cai mai usoare si mai adaptate la stilul de viata modern happy

| Wøodenpints a răspuns (pentru LaviniaAC):

E mai mult o chestie de bun simț fața de propria persoană. Nimeni nu ajunge gras din cauză că a mâncat doar ce trebuie și a făcut multă mișcare. Toți acumulează osânză inutilă sub piele din cauza nesimțirii față de ei.
Iar cineva care a stat câțiva ani cu curul în brațe și căruia 500 de metri de mers pe jos i se pare un efort prea mare, nu merită să slăbească. Și mai ales, nu merită să slăbească fără efort și regim.