| UnchiulRamiz a întrebat:

Va place cand ploua?

12 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

UnchiuleRamizhappy

Da chiar toată săptămâna va ploua aicia în țara asta. Și sincer nu pot spune că-mi place atâta de tare fiindcă plouă torențial...

| Mosotti a răspuns:

Da, chiar imi place cand polua si nu e soare afara, sau ninge, frig afara si eventual ceata asa medie, si sa stau in casa la TV la caldura pe la 12-14 ziua, cam asa e vremea iarna in Yakutsk Rusia unde sunt -40 grade mai mereu.

| Mindfulness a răspuns:

Îmi place că nu mai sunt așa de mulți oameni pe strada laughing

| UnchiulRamiz explică (pentru 1onur):

Azi a fost ziua Crucii la noi, am urcat pe un deal unde avem o cruce de metal. Nasol a fost ca a cam plouat, am zis ca nu pot urca si sa scobor dealul dar am reusit. S-au da placinte, prajitura si bauturi. Incepand de la apa la suc si vin. Maine e slujba de ziua Crucii. Nu stiu ce sa ma mai fac cu somnu, cred ca iar o sa merg la psihiatru sa imi dea alte pastile.

| 1onur a răspuns (pentru UnchiulRamiz):

Trebuie să mergi la medicul de familie UnchiuleRamiz să țise facă o consultație și pe baza asta să-ți prescrie ceva pentru somn. Uite eu beau ceaiul de mentă este foarte bun înainte de somn eu beau vreo 5 pahare sincer sănt acele frunze de mentă foarte bune eu le mănâncă și așa fac și ceai din ele.

Fiecare om are crucea lui pe lumea asta și o cară cum poate el/ea mai bine.

| Cinic a răspuns:

Da. Dar sa fiu liber si sa stau acasa cu o bere in mana.

| LisaJulie a răspuns:

Avand in vedere caldura ce a fost prin Ilfov vara asta o ploaie e binevenita

| Delyae a răspuns:

Da.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca ploua noaptea

| popapopica a răspuns:

Nu.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu, ca nu mi se mai usuca rufele.

| RAY a răspuns:

Depinde de starea mea emoționala, dar îmi place să merg prin ploaie

Întrebări similare