| LarissaMouse a răspuns:

Da sunt foarte frumoase.tu le-ai facut? orcine ar fi fost, e foarte greu sa desenezi pe calculator.am incercat si... laughing

| JamilaGizeh explică (pentru LarissaMouse):

Da eu le-am facut, dar nu sunt facute pe calculator ci sunt scanate la imprimanta

| LarissaMouse a răspuns:

Sunt foarte reusite.ai talent la desen si ar trebui sa continui, poate iese ceva, o cariera daca nu ai dejea una

| TheBloodyRoses a răspuns:

Foarte frumoase. Mi-ai amintit de o colega care spunea mereu ca n-ar putea desena niciodata asa desi o face fara sa vrea happy * Are talent *. Oricum, desenele sunt foarte frumose happy Ihi, ma gandeam eu ca nu pot fi facute pe calculator. Ai talent si ai grija sa nu-l irosesti. Ai putea ajunge undeva cu desenul ^^