| anonim_4396 a întrebat:

Va place noul burlac? >:-hee hee

Răspuns Câştigător
| Marybm a răspuns:

Da! foarte mult big grin insa ce nu imi place mie ca a sarutat-o pe alexandra x(

11 răspunsuri:
| elenutzadragutza30 a răspuns:

Da e super il iubesc pacat ca eu nu am mers!laughing:d

| Classy a răspuns:

Daaaa! E cel mai potrivit! Are stil, este tandru, si frumusete cat incape! E cel mai frumos burlac de pana acum.Il ador♥

| ColorBubbles a răspuns (pentru Marybm):

Dalaughing nici mie nu-mi place ce-a facuut! [-x dar el e super dragut!

Răspuns utilizator avertizat
| elenutzadragutza30 a răspuns:

E potrivit pentru swoul asta!:d

| mixxjim a răspuns:

Da, dar tipele-s jalnice straight face

| LooreeDaanaa a răspuns:

Da.love struck Nu imi place ca s-a sarutat cu Alexandra!

| Marybm a răspuns (pentru ColorBubbles):

Stiu:X exact acum ma uit la el:X:X:X

| ColorBubbles a răspuns (pentru Marybm):

:X :X :X ma intreb care e preferata lui thinking

| ViVi99 a răspuns:

Daa! de 1000 de ori mai mult decat pe Vladimir! Vladimir era un nesimtit (nu spun ca acum nu este) si si-a batut joc de toate fetele de acolo. Nu merita ca el sa fie in emisiune. Cat despre noul burlac, la prima impresie, este dragut, amabil si de treaba. Eu sper ca acestea spuse sa fie adevarate si sa nu fie, in realitate, un mincinos needucathappy

| Marybm a răspuns (pentru ColorBubbles):

Sincer cred ca andra si adelina. atunci cand georgiana l-a provocat sa sarute fata preferata a sarutata-o pe adelina.