| Netrider a întrebat:

Va place sigla TPU? ma refer la imaginea cu trei pancarde si mai multe maini.
Detaliati va rog ce va place sau de ce nu va place.

7 răspunsuri:
| Netrider explică:

Mie nu-mi place ca in mijloc parca e o fiinta decapitata. intelg intentia celor ce au vrut sa exprime ajutor reciproc dar daca erau si niste fețe vesele parca era mai bine.

| andrei1237 a răspuns:

Mie imi place deoarece acesta este semnul respectului si al legamantului cu pacea!

| Netrider explică (pentru andrei1237):

Numa refer la denumirea "toti pentru unu" asta e foarte buna. ma refer la grafica

| EarsOfAFox a răspuns:

Nu mi-a placut niciodata.

http://www.tpu.ro/......go-ul-tpu/

(postare veche de a mea)

| PedoBarbie a răspuns:

Nu prea are sens.

| vRemi a răspuns:

Este o sigla-simbol, acele maini simbolizeaza reciprocitatea, este buna ideea dar nu arata exceotional.

| neca a răspuns:

Nu, ma incomodeaza putin
ai auzit de ''the uncanny valley''?
pe scurt e atunci cand ceva are caracteristici umane. e uman dar nu destul de uman, e undeva intre om si neom (prin neom vreau sa zic ceva ce nu e uman) de obicei fenomenul asta incomodeaza oamenii