| nimeni_3927 a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine cu niste sfaturi...tocmai m-am despartit de iubita mea si nu imi pot reveni cu asta...am iubit-o si inca o iubesc enorm de mult. vreau sa lupt pentru ea dar nu cred ca e bine asa de devreme.nu stiu ce sa fac.plssssssss.

6 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Daca te iubea si ea la fel nu va desparteati asa ca mergi inainte nu e un capat de tara. Daca ea a vrut asa las atimpul sa decida. poate o sa i para rau dar viata merge inainte nu a fost pentru tine. Vei gasiadevaqrata iubire si pe cineva care sa te merite

| iuliana21 a răspuns:

E greu de dat sfaturi ptk doar tu sti ce e in sufletul tau si cum te simti...de ce e prea devreme sa lupti pentru ea? mai bine prea devreme decat prea tarziu...eu sunt de parere k in viata nu iubesti de multe ori si pentru pers iubita (daca merita bineteles) sa faci orice...iti recoman sa asculti piesa lui bullet a fost o data...

| nimeni_3927 explică:

Imi dati sfaturi? Daca tot ziceti ca aici suntem cu totii prieteni, eu stiu ca prietenii se ajuta intre ei

| nimeni_3927 explică:

Ea mi-a zis sa ii mai dau timp sa isi revina si ea. oricum suntem cei mai buni prieteni acum momentan. Dar eu vreau mai mult ca mi-e frica sa nu o pierd de tot. pup la toti care imi rasp

| Official a răspuns:

Hmm, depinde ce simte ea. Daca ea a vrut asta sigur a facut-o pentru un motiv. Daca momentan va intelegeti bine si sunteti prieteni las-o asa pentru un moment, sa nu o pierzi si ca prietena. Parerea mea e sa o lasi asa o perioada de timp. Sigur are problemele ei de nu mai putea cu relatia voastra! Bafta oricum. Si imi pare rau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o iubesti.nu te lasa.lupta pentru ea.sunt sigura ca nici ea nu a reusit inca sa te uite...atat de repede... fa asta cat inca mai simte ceva pentru tine...risca.incercarea moarte n-are... poate ea asteapta sa faci tu pasul... ia-ti inima in dinti.si du-te dupa ea!