| Konata a întrebat:

Va rog! La urma urmei Bella din filmul Twilight-Breaking Down in care joaca robert pattinson devine vampir? Va rogg! Funda! IN CINCI MINUTE VA ROGG!

8 răspunsuri:
| Yoคna a răspuns:

Da,devine

| CreativeGirl a răspuns:

Da,Bella devine vampirhappy`

| 愛日本 a răspuns:

Da normal că devină căci dacă n-ar deveni nu ar mai trăii, nu ai văzut ultimele secunde când îşi deschide ochii iar aceştia sunt roşii? ♥♥♥

| Konata explică (pentru 愛日本):

Buna, mersi de raspuns, eu vreau sa vad filmul si de aceea ma intrebam ca eram nerabdatoare, auzi, imi dai si mie lunkul de unde ai luat avatarul tau cu pisicuta din Shrek care se joaca cu caciulitza? Daca poti te rogg, ca eu am cautat dar n-am gasit.Un an nou fericit!

| 愛日本 a răspuns (pentru Konata):

Am accesat întrebările utilizatorului neluL şi am găsit o întrebare în legătură cu gifuri, am descărcat şi mi-a dat 100 şi ceva de imagini mişcătoare.

neluL
| neluL a răspuns (pentru 愛日本):

Da-i astea sa descarce ce vrea din ele
http://www.TPU.ro/......ctioneaza/
SI
http://www.TPU.ro/......ai-multor/

| Konata explică (pentru neluL):

Multumesc frumoshappy

neluL
| neluL a răspuns (pentru Konata):

Cu placere! big grin