| Golovcenco_Daniela_1993 a întrebat:

Va rog spuneti-mi un eseu despre iarna in franceza ..sa fie tradus corect.....va rog...

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu iarna nu dorm

| AndyLavy a răspuns:

Aici nu se fac teme!

| Golovcenco_Daniela_1993 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eseu nu cintec...

| Golovcenco_Daniela_1993 explică (pentru AndyLavy):

Pai daca vrei fundita....se fac si temele aici...

| AndyLavy a răspuns (pentru Golovcenco_Daniela_1993):

Si cine ti-a zis ca vreau funda?laughing da..sunt persoane obsedate de asa ceva, dar ma cam indoiesc ca acele persoane chiar fac o treaba buna. trebuie sa fii prea imatur si sa ai foarte multa "inteligenta" ca sa iti pese atat de mult de asa ceva, si nici nu vreau sa ma gandesc ce fel de compunere poate sa faca o astfel de persoana. dar oricum, succes in a-ti rezolva temele!

| Golovcenco_Daniela_1993 explică (pentru AndyLavy):

Ok..nu tiam intrebat...da oricum multumesc de raspuns inteligent