| anonim_4396 a întrebat:

Va roooooooooooooog urgent ajutati-ma cu niste mesaje frumoase de anul nu pentru iubitul meu va roggggg :* :* :* :* dau funda pentru cele mai multe

Răspuns Câştigător
| BoomBoomPow a răspuns:

Facand-uti urarile e ca si cum as vrea sa fiu o specie de spiridus bun si simpatic ce are putere-a de a realiza fiecare dorinta a ta, cuvintele magice sunt aceleeasi…La Multi Ani si un An Nou Fericit.

-Dragul meu cel rasfatat, multumesc ca m-ai distrat si c-ai fost cu mine mereu, si la bine si la greu!

-In Anul Nou iti urez cat mai multe zile langa mine!

-Anul Nou care tocmai vine si m-aduce langa tine va fi poate cel mai bun an, pentru ca pe tine te am!
-Daca iti spun ca te iubesc, nu ar fi indeajuns daca nu ti-as spune ca te iubesc pentru totdeauna! Te iubesc azi de Anul Nou si simt ca te voi iubi in fiecare zi de acum incolo…
-Ma simt ca intr-o poveste… Voi petrece Revelionul langa o persoana magica… Tu esti magia vietii mele!
-N-as putea sa-mi petrec Revelionul nicaieri altundeva decat langa tine. Aceasta este darul pe care mi-l doresc cel mai mult pe lume!
-Simt ceva in inima mea, este ca o mica flacara. De fiecare data cand te vad, aceasta flacara se aprinde. Aceasta flacara arde pentru tine, pentru ca te iubesc! Deabia astept sa ard iar in flacari, azi, la petrecerea de Revelion!
-Singura magie pe care o simt nu este cea a Anului Nou care se apropie, ci magia ta… Te iubesc si as vrea sa-mi petrec de acum incolo toate zilele alaturi de tine!

Sper sa fie buna macar unahappy Bafta si dal pe spatelaughing

4 răspunsuri:
| Katherina99 a răspuns (pentru BoomBoomPow):

Multumesc foarte mult mi-ai fost de mare folos :* :*

| BoomBoomPow a răspuns (pentru Katherina99):

Eu de folos? blushing Pai multumesc si ma bucur ca te-am ajutat.+ mersii de funda!:*

| BreeTPU a răspuns:

Daca inca mai cauti ia vezi si aici http://www.bree.ro/mesaje/anul-nou.php