| kar1GaNNN a întrebat:

Va stiti juca jocurile alea de pe site Remmy pe tabla de exemplu. laughing, eu habar n-am

9 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Eu nu stiu sa joc remi in general.laughing

| kar1GaNNN explică (pentru DarkOrbitMoon):

Pai nici eu laughing rolling on the floor

| AlexandruAR a răspuns:

Vezi ca au niste tutoriale video la fiecare joc, pe butonul "Cum se joaca". Explica destul de ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ştii să joci în realitate nu-i aşa greu să te adaptezi nici în virtual.

| Al3xAlex a răspuns:

Sunt maestru pe remi si table

| kar1GaNNN explică (pentru AlexandruAR):

Am observat.

| kar1GaNNN explică (pentru anonim_4396):

Asta e problema ca nu stiu juca in viata reala remi laughing

| kar1GaNNN explică (pentru Al3xAlex):

Bravowinking

| Liviu a răspuns:

E usor,si da stiu sa joc si remi,sah, table, saptica, poker, si multe alte jocuri happy jocuri prin care mi-am trait copilaria de tot laughing 'rasu' big grin In viitor se va inventa un buton pentru invatare ceva gen "To learn poker press 1# " laughing