| Ucnevatac a întrebat:

Vi se pare normal cum vorbeste omul asta? Andrei Bistriteanu
Face incepatorii retardati pentru ca are el firma
https://www.tpu.ro/......n-romania/

Aici nu sunt administratori sa blocheze oamenii astia?
E plin de oameni care hartuiesc cand pui o intrebare
Zici ca sunt pusi pe bataie sunt suparati rau nu stiu pe cine

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Poti scrie https://www.tpu.ro/contact la doamna Cristina -moderatoarea TPU

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Important este ca ti a raspuns MistarGoGu, l-am observat si eu de ceva timp are habar de ceea ce scrie, nu baga in seamna pe toti instabili mintali ca Andrei Bistriteanu, pastreaza in lista ta de prieteni oameni ca MistarGoGu si poti comunica pe viitor cu el

| TimberWolf a răspuns (pentru RAY):

Da, Mistar Gogu e chiar smecher adevarat, probabil singurul de pe acest forum.

| MistarGoGu a răspuns (pentru RAY):

Mersi. Au avut cei de la Vacanta Mare o vorba : NU te pune cu PROSTUL ca are MINTEA ODIHNITA!
Încerc sa respect regula asta!
Sau varianta : când te bagi în troaca te stropesc porcii!
Asta se întâmplă când dispar argumentele, logica și bunul simt se arunca cu laturi din troaca!

| MistarGoGu a răspuns (pentru TimberWolf):

M-am " Școlit " în Sicilia la Palermo! I-am mai școlit și eu pe alții!

| stamateionut29 a răspuns:

Te dai lovit dar se pare ca tu ai inceput primul.

| AndreiBistriteanuI a răspuns:

Cand faci misto de cineva mai in varsta decat tine doar nu te astepti sa te mangaie pe crestet,nu?
Tot tu insulti cu mosneag,cu sarme,cu lustre si tot tu plangi pe la colturi.
Ai intrebat ti-am raspuns, ca sa devii bun in electronica industriala trebuie sa faci scoala adevarata nu cursuri de calificare sau la locul de munca. Daca nu ai baza nu ai pe ce sa cladesti ceva.
Am lucrat in multe fabrici atat la noi cat si pe afara doar in domeniul reparatii electrice si electronice masini unelte si stiu cat le poate pielea la electricienii de intretinere din fabrici, dar sa mai invete si pe altii.
Noi facem reparatii capitale la sediul firmei, intelegi ca un necalificat nu are ce sa caute vreodata inauntru, avem firma de curatenie pentru asta.
Am zis retardat pentru ca am observat ca nu intelegi nimic din tot ce am explicat si imi mentin pozitia.