| mentholinks a întrebat:

Viata este o lupta? Oare? Cu cine sau cu ce va luptati voi?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Destul de puternica, mai grea e batalia cand o sa ai partener/a, acolo lupta cum au astia https://www.youtube.com/watch?v=DHKxoARmjLU

| Celcestietot a răspuns:

Depinde pe ce fel de joc intru, asa ca nu stiu, cu morile de vant big grin?

| Mădă0611 a răspuns:

Cu nesimtirea, prostia si batjocura oamenilor. Mi-e ciuda ca neacordarea ajutorului e infractiune. Ar trebui sa fie infractiune acordarea lui daca stii ca persoana e un jeg. ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In viata te lupti cu tine sau cu altii. Sigur te lupti cu cineva. Ne luptam cu gandurile rele, negre, murdare. Ne luptam cu altii cand vor sa ne faca rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu depresia, cu rasiștii, cu superficialii și cu fricile, da este o lupta pana la ultima picătură de sânge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Amicu meu din Timisoara mi-a zis ca ma luptam cu universu. Nu stiu de ce a zis asa ceva.

| Mogiojojo a răspuns:

Ma lupt cu starile proaste, cu fricile, etc
Nu exista o persoana cu care ma lupt, ma lupt cu mine.

| mentholinks explică (pentru Mogiojojo):

Da, cred ca toti ducem lupti din astea interioare.

Răspuns utilizator avertizat