| crina87 a întrebat:

Vin cu o intrebare.Am trimis unei prietene o poza cu noul meu iubit. Voiam sa il arat asa cum mi-a cerut insa acum se teme sa nu vada sotul ei poza pe telefon.Are iphone 6 +.Ea nu stie sa descarce prin icloud decat sotul. Are o oarecare teama sa nu descarce sotul pozele din telefonul ei prin icloud si sa gaseasca poza.Ea a sters poza din telefon cat si din folderul sterse recent.Mai sunt sanse ca la descarcarea pozelor sa gaseasca sotul ei poza?

Multumesc,

Răspuns Câştigător
| b889max a răspuns:

Șansele sa găsească poza in iCloud nu sunt!
Dar problema este alta Mariajul lor este unul defectuos din păcate!
Și ar putea foarte simplu sa învețe sa descarce de pe iCloud exista tutoriale pe YouTube! O zi buna

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce naiba de mariaj au daca din atata lucru s-ar certa? Ii spui cine e si gata, mare chestie.

| darrio2007 a răspuns:

Inainte sa ii trimiti poza nu v-ati gandit la asta?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru binele ei ar fi sa gseasca poza si sa divorteze de ea, ca pare ca traieste intr-un calvar nu intr o casnicie.

| crina87 explică (pentru suntserios):

Am impresia ca nu ai inteles. Fata se intelege foarte bine cu sotul ei.Nu are de ce sa divorteze de ea.Ea nu la inselat si nici nu o va face.Doar ca era curioasa ce iubit am ca ma tot laudam cu el in conversatiile noastre.Ca e un tip fain ca din revista.Si ea tot zicea.Ia sa vad fata ce barbat ai de te tot lauzi,. Atata tot.Nimic altceva.Este asa greu sa intelegi? a cerut din simpla curiozitate.Pe aceasta fata o stiu de la 2 ani.Am copilarit amandoua

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru crina87):

Eu am inteles foarte bine, tu nu ai inteles. Nu am afirmat nimic de inselat. Ce e intre oamenii aia doia nu e o casnicie adevarat, e un calvar pentru femeia aia. Intro casnicie bazata pe incredere in primul rand nu intri in panica cand o prietena iti arat o poza. E clar ca femeia e controlata la sange si omul ala nu are nicio urma de incredere in ea... cam ca la piscarie. Daca era o relatie sanatoasa, cand aparea poza in duscutie ii explica cine e tipul si, de ce are o poza cu el si aia era. Intr o casnicie bazata pe gelozie si lipsa de incredere cand apare poza inseamna panica panica panica. Probabil aveti maxim 22-23ani