| J0B0MAT a întrebat:

Voi cand faceti bradul? De care preferati, natural sau artificial?

Răspuns Câştigător
| Armenianeek a răspuns:

De obicei cu 2 zile înainte scotocim cutiile din balcon după globurile din copilăria alor mei laughing și cu o zi îniante îl facem. E artificial, cred că de 8-9 ani săracu.

28 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Artificial. Nu știu dacă îl fac anul ăsta.

| J0B0MAT explică (pentru T0T):

De ce nu tii?

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Nu cred că sărbătoresc Crăciunul anul ăsta.

| MrLucas a răspuns:

Pe 24, natural

| J0B0MAT explică (pentru T0T):

Sa margem mai departe...big grin de ce nu crezi ca sarbatoresti craciunul anul asta?

| J0B0MAT explică (pentru MrLucas):

Too late, eu ma gandeam sa-l fac maine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu "fac" nici un brad de fel

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Pentru că nu am ce sărbători și de ce să sărbătoresc. Într-un fel m-am gândit să nu mai sărbătoresc nimic.

| J0B0MAT explică (pentru anonim_4396):

Il impodobesti?

| J0B0MAT explică (pentru T0T):

Heartbroken sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Nu impodobesc nimic la mine acasa. Probabil o sa il impodobesc la prietena mea. Chiar daca si ea e atee, e innebunita de fel de "sarbatorile" astea, nu de ce sarbatoresc religiosii dar de sarbatoare in sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l fac.

| MrLucas a răspuns (pentru J0B0MAT):

Pai fa-l, acum 2 ani l-am facut pe 7

| J0B0MAT explică (pentru MrLucas):

Gata,il fac mainewinking.Si eu de obicei tot cam in jur de 7 il faceam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

32 decembrie. Natural.

| AvalohAlyn a răspuns:

Artificial...Dar nu stiu daca o sa-l fac.

| J0B0MAT explică (pentru AvalohAlyn):

Ia! Si tu la fel ca GreyN?!
Ce ati patit?

| RAY a răspuns:

Find ateu nu sarbatoresc nimic, dar vom face bradul pe 20 cam asa, natural

| Satango a răspuns (pentru T0T):

Mă întreb cât de diferită e persoana ta în lumea reală thinking Îmi place personajul tău de aici.

| T0T a răspuns (pentru Satango):

Ce contează?

| Satango a răspuns (pentru T0T):

Nu are o oarecare importanţă pentru mine. E vorba doar de curiozitate.

| Lawliet14 a răspuns:

Bradul se face in Ajun si trebuie sa fie natural.

| NegruAlb a răspuns:

Eu am artificial de cativa ani, si il fac in 23 sau 24...anul trecut nu l-am facut sad a fost un craciun trist...tu cand il faci, si ce brad preferi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Artficial, vineri big grin.

| J0B0MAT explică (pentru NegruAlb):

Azi, artificial

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cam cu o saptamana inainte, adica cum incepe vacanta si ajung acasa... La asta ma gandesc in ultima saptamana de scoala de obicei laughing)

Anu asta o sa vin pe 18 decembrie acasa, deja ma gandesc la asta, ma gandeam sa iau unul in ghiveci, in ultimii ani am folosit unul artificial...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel artificial nu e brad, e niste plastic. Decat sa impodobesc plastic mai bine nu sarbatoresc Craciunul.

| alexandrualind a răspuns:

21 Decembrie si brad artificial.