| analizezfilme132 a întrebat:

Voi ce credeti, daca ai bani automat ai si o femeie? Eu as zice ca nu sau automat ai una care o sa iti manance toti banii fara sa se uite

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai sa ai una interesata de bani... dar ai sa ai.

| analizezfilme132 explică (pentru suntserios):

Pai si eu de ce nu am gasit ma? ca ma freaca taica-miu non stop la cap ca sunt plin de bani dar eu cumpar haine cu 30 lei, imi explici si mie? haine cu 30lei, nu am mai fost intr-o calatorie din 2019, sunt plin de bani? eu nu as zice, m-am luadat la o gagica ca am duster si garsoniera in oras si nici nu i-a pasat aleia.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru analizezfilme132):

Deci nu esti plin de bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, my darling. In orice caz ai o interesata materialistă care nu te iubește.