| Zaharia_Sabina_1998 a întrebat:

Voi ce faceti la calculator? Inafara de facebook, twitter si messenger. happy Ma plictisesc si as vrea sa incerc ceva nou.winking

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| beyondbirthday a răspuns:

Raspunde la intrebarile de pe TPU puse de ceilalti sau joaca-te niste jocuri.

| Zeflemitoarea a răspuns:

,, Inafara de facebook, twitter...".
Vorbeşti de parcă toţi ar avea un cont de twitter.

| mona a răspuns:

Ma uit la filme[seriale] online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu " fac " niciuna din cele enumerate de tine.

Înregistrează-te pe ceva forumuri active, unde să găseşti subiecte interesante pentru tine şi să ai ocazia să le discuţi cu alţi membrii.
Fă-ţi un blog personal. Asta dacă ai idei şi subiecte de scris, pentru că nu se merită să-l faci aiurea.
Instalează-ţi un DC++, caută nişte huburi calumea, cu trivia, şi joacă-te în voie. La fel, şi aici, poţi discuta cu multe persoane în timp ce joci.
Şi etc, etc. Ce naiba, e aproape infinit internetul ăsta, nu-ţi poţi găsi singură o nouă activitate?

| oannapg a răspuns:

Tumblr. Sau mai bine ai începe în a practica un sport. :-)

| Zatharra a răspuns:

Pe TPU, descopera.ro,youtube...

| LollypopMe a răspuns:

Stau pe TPU si mai joc niste jocuri pe facebook si de pe un site

| Zaharia_Sabina_1998 explică (pentru anonim_4396):

Imi place raspunsul tau, dar imi spui chestiile astea cu rautate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Zaharia_Sabina_1998):

Da, regret că n-am adăugat nişte fluturaşi, gâze, inimoare sau trandafiraşi în comentariu, dar nu-mi stă în fire. Nu e nicio urmă de răutate, doar modul meu de a mă exprima(în scris, pe un site ca ăsta).