| alexa3000 a întrebat:

Voi ce obisnuiati sa faceti cand erati mici sau acum cativa ani si nu mai faceti deloc acum? puppy dog eyes Raspunde-ti va rog, am nevoie!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi ocupam timpul cu tot felul de jucării, jocuri şi activităţi obişnuite vârstei respective, eram politicos cu toată lumea, consideram că trăim într-o lume plină de oameni minunaţi şi în rest nu mai ştiu. Probabil erau aspecte mult prea insignifiante pentru a mi le mai reaminti.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Haine pentru papusi

| Mădă0611 a răspuns:

Cantam cu voce tare, acum doar la misto urlu ceva, in rest cant in gand.

| Musique a răspuns:

Să merg la biserică.

| Sociopat a răspuns:

Cand eram mic luam un bat lung si ma prefaceam ca-s in Star Wars si ma rog... Aveam capod cu gluga si ma numeam Darth Destroyer...Eram BOSS.

| alexa3000 explică (pentru Sociopat):

laughing foarte tare!