| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Voi ce slujba vreti sa aveti in viitor? eu as vrea sa fiu veterinar puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| cornelmircea1980 a răspuns:

Bucatar

| NesquikDuoSpecial explică (pentru cornelmircea1980):

Si eu as vrea sa fiu bucatareasa sau veterinar happy

| madddd a răspuns:

Buna! Eu nu sunt asa de sigura. Insa cred ca as vrea sa devin avocata sau sa intru in politica ( acestea doua fac parte cam din aceeasi categorie) insa ma mai gandeam sa dau la medicina.Nu sunt sigura pentru ca sunt domenii cam diferite...

| AtateaConditii a răspuns:

Si eu vreau sa fiu medic veterinar si sa calatoresc in lume sa tratez animalele sau sa ma fac dresoare de caini ca Ceza Milan.

| Rakanishuu a răspuns:

Ai pus intrebarea asta ca sa raspunzi tot tu la ea?

| MaliciousDeath a răspuns:

Mnu stiu, ma intereseaza putin biologia, desenul si criminalistica/spionaj.
Preferabil ceva ce va avea legatura cu astea.

| Maria2466 a răspuns:

Avocata