| DracuIa a întrebat:

Voi ce va aminititi de prietenii din copilarie?
Bune sau rele? big grin

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și de bune și de rele îmi amintesc cu nostalgie, melancolie și fericire. Chiar recent mi-am regăsit un prieten carre a emigrat în 74 și fac efort să mă re întâlnesc cu el.

| cristi202 a răspuns:

Cu Dan Negru crezi ca poti sa iti aduci aminte de ce e rau? happy Cu el si cu gasca ce eram impreuna aproape seara de seara pe cand aveam 12-13 ani, era extraordinar.
Cu ceilalti, si bune si rele. Rele mai putin, ca daca ne certam si ne vedeau parintii, care seara erau toti impreuna, ne mustrau, ca zicau ca noi nu avem probleme ca adultii sa ne certam, si atunci, cand urcam sus de la joaca, stiind ca parintii ne sunt adunati impreuna, ne impacam mereu, ca sa nu se ia de noi. happy
Sweet memories... happy

| ReddY25 a răspuns:

Amestecate

Răspuns utilizator avertizat
| cristi202 a răspuns (pentru DracuIa):

Nu sunt. Am fost. Stateam cand eram copiii la 50 m distanta unul de celălalt. Și am fost colegi in școala primară.

| cristi202 a răspuns (pentru DracuIa):

happy
Nu sunt, in sensul că nu ne mai întâlnim.

Răspuns utilizator avertizat
| CleanHeart a răspuns:

Bune, o legătură ce nu se pierde niciodata

Răspuns utilizator avertizat
| SelenaTpu a răspuns:

Foarte bune. Sunt multe intamplari