| Numero1 a întrebat:

Voi cu ce va completati aportul necesar zilnic de proteine? Astept niste sugestii cu surse ieftine de proteine vegetale si animale happy
Puteti preciza si suplimente dar eu ma refer mai mult la alimente/mancare.
Va multumesc.

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall...Multi nici macar nu stiu, si nici nu dau importanta proteinelor.In paste fainoase, nuci, miere.De la proteine, creste masa,,, de la amino,,, rezistenta si forta!

| pietrean a răspuns:

Proteine se gasesc in:carne,ficat,ou,produse lactate(in unt, nu),drojdie de bere,fasole,nuci,ciuperci, quinoa, fructe goji, legume cu frunze verzi, si in cantitate foarte mica in miere, paste fainoase.
Mai poti cauta pe GOOGLE.

| Cosmin86 a răspuns (pentru baru):

Serios?

".De la proteine, creste masa,,, de la amino,,, rezistenta si forta"

proteina e FACUTA DIN AMINO.