| AvalohAlyn a întrebat:

Voi cum va mai animati viata?

Răspuns Câştigător
| DaniAdrian a răspuns:

Wow ce raspunsuri demne de de un premiu nobel mor de ras nu mai pot, mda sa revenim la subiectul tau, din cand in cand imi pun castile, dau drumu la muzica preferata si imi imaginez ca eu sunt cel care interpreteaza melodiile respective, e amuzant daca stai un pic si analizezi.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de "animata" si fara sa mai intervin eu in vreun fel.

| LoveSleep a răspuns:

Cu animatoare.

| whatevernvm a răspuns (pentru DaniAdrian):

Că răspunsul tău îl bate pe Einstein la fund. Ești un geniu contemporan

| DaniAdrian a răspuns (pentru whatevernvm):

Iarta-ma domnisoara, dar te simti cumva? Sunt unele persoane care chiar sunt idioate si trebuie sa le spui intr-un fel sau altul, adica uitate si tu la al doilea raspuns abia dupa aia te rog frumos sa vii si sa ma ataci ok?

| whatevernvm a răspuns (pentru DaniAdrian):

Aproape că m-am băgat sub masă de frică