| R0R0 a întrebat:

Voi de ce le dati ignore unor useri?
(adica ce trebuie sa faca un utilizator TPU ca sa se aleaga cu un ignore)

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Pai sa puna multe multe intrebari si sa ii enerveze pe altii cu notificarile interminabile, asa cum fac eu si patesc tot eu?laughing
Probabil asta e motivul prin care mai multi prieteni din lista de TPU ma au pe ignorelaughing

Eu am dat ignore doar celor cu care m-am certat/contrat mai dur.happy

Zi faina.

| R0R0 explică (pentru AvalohAlyn):

Deci tu stii ca primim o tona de notificari dupa intrebarile tale laughing)
Eu nu ma supar.
Zi faina!

| AvalohAlyn a răspuns (pentru R0R0):

Ce s-ar face TPU si userii ei daca nu ar vedea intrebarile lui Alan pe TPUlaughingAr da faliment TPU-ul.sad

laughing

| R0R0 explică (pentru AvalohAlyn):

Poate că DA! laughing
In orice caz, cine te-ar cunoaste si-ar da seama ca esti un om bun.

| LePotato a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Hmm, vrei să spui că dacă te contrazici cu mine(ipotetic vorbind) până se poate spune ca ne contrazicem "dur", tu nu mai ești în stare să ții pasul și îmi dai ignore?

Seems legit thinking

| R0R0 explică (pentru LePotato):

Nu ti-as da ignore.
I-as da ignore tipului care spune ca vrea sa ne petrecem noaptea impreuna, care ma bate la cap sa ii dau informatii despre mine.

| LePotato a răspuns (pentru R0R0):

Răspunsul era pentru Alan, dar aparent odată ce a luat funda, nu-i mai poți da "reply" thinking

Scuze.

| R0R0 explică (pentru LePotato):

Stiu.Am observat dupa laughing

99 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu le dau.

| R0R0 explică (pentru NOname):

Never say never!

| whatevernvm a răspuns:

Ce drame aveti pe aici, sa mor rolling on the floor)
"Sa nu uiti asta niciodata"-wtf
Referitor la intrebare, nu dau ignore

| R0R0 explică (pentru whatevernvm):

Sincer, ma asteptam sa ai o lunga lista cu oameni ignorati laughing

| whatevernvm a răspuns (pentru R0R0):

Nu, eu nu am nimic cu nimeni

| R0R0 explică (pentru whatevernvm):

Ce inocenta!

| whatevernvm a răspuns (pentru R0R0):

Neh, nu imi plac multi e aici. Dar nu am nicio treaba cu ei

| R0R0 explică (pentru whatevernvm):

E oke.

| Idkidk a răspuns (pentru whatevernvm):

Ai ceva cu mine! laughing

| whatevernvm a răspuns (pentru Idkidk):

Cum ai ajuns tu la concluzia asta?

| Idkidk a răspuns (pentru whatevernvm):

Se vede.

| RAY a răspuns:

Daca ma jigneste, ma injura, sau n-am ce discuta cu persoana respectiva, numi pot pierde timpul aiurea cu tot felul de gunaoie umane

| R0R0 explică (pentru RAY):

Tu esti faimos pentru numarul de ignore-uri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ohwaw, înainte eram și gunoi uman, ce drăguț puppy dog eyes.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu cand ai fost vreodata pentru mine gunoi uman? sa stiu si eu, team ignorat sti tu de ce dar nu pentru ca mai jignit sau ca nu aveam ce conversa citestemi raspunsul am sus ca nu am de ales cu cei care ma injura, jignesc sau cu care m-as putea contrazice pana in lumea cealalta de exemplu crestini inflacarati de credinta

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi raspunzi secolul asta?

| Drimmero a răspuns:

Nu am dat nimanui si nici nu voi da. Daca e sa am ceva de impartit cu cineva, voi riposta cu aceeasi unitate de masura!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Știu că poti face asta.
Mi-ai dovedit -o de multe ori.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu nu am dat ignore in viata mea.
Si... nu stiu ce ar trebui sa faca, cumva sa se auda anumite lucruri care nu sunt adevarate? laughing glumesc
Ideal ar fi ca cineva sa nu suporte pe altcineva si astfel se ajunge la ignore. Daca ma intrebi pe mine... ignore imi pare o prostie. Ma rog, exceptand faptul cand cineva face spam fara rost si jigneste.

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Să stii ca IGNORE -ul este cea mai buna chestie. Si nu e vorba ca il dai celor pe care nu ii suporti. Poti sa il dai si celor ce intrec limita permisa. Cei care iti declara iubire virtuala (fara subînteles, nu ma refeream la persoana tawinking )

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Nu era nevoie sa zici asta laughing
Ignore e un fel de... stabilizator de pace pe TPU dar si cel care provoaca cearta laughing

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Și asta e adevărat.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Si totusi am vazut cateva persoane din categoria religie care ma ignora... ciudat.

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Oh,eu la inceputurile mele pe TPU, m-am certat cu cei de acolo.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Uu. TPU Inceputuri ^_^
Ma intreb cum o sa fie sfarsitul meu pe TPU.

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Nu o să fie laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

O sa fim istorie laughing

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Tinerii vor vorbii mereu despre noi.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Asta ma face sa ma simt batran -_-
Mai stii fantana tineretii? rolling on the floor

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Cum aș putea să o uit? laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

E momentul laughing

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Ce moment? thinking

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Oare ce moment?

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Nu se răspunde la o întrebare cu o altă intrebare!

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Re : Momentul să vă dau un balonaș pe care scrie : Criss+ Bobo, și să vă dau o vacanță la Paris, orașul iubirii?

Nu sunt geloasă. Sunt supărată pe cineva de aici, care nu ești tu.

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Of, Anto!
Nu exista Criss+Bobo.Nu exista!
Te rog sa nu uiti asta niciodata!

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Pentru el există. straight face Ce zi frumoasă, furată, la spital, supărată.

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Nu exista nici pentru el.
Stii bine ca eu nu sunt de acord cu asta.

| oprescudorin11 a răspuns (pentru DoarBogdan):

O sa fie EXACT ca si viata! Vrei sa existi 'for ever'?

| raMLesS a răspuns (pentru R0R0):

Te iubesc.

| R0R0 explică (pentru raMLesS):

Eu -Nu! laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Dacă mă enervează.

| R0R0 explică (pentru J0B0MAT):

Suri nervoasa.

| J0B0MAT a răspuns (pentru R0R0):

Acum nu laughing

| R0R0 explică (pentru J0B0MAT):

Huh,ce bine! laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru R0R0):

tongue

| Florentina9210 a răspuns:

Ii dau ignore in momentul in care a uitat sa se respecte pe el. Daca intelegi.

| oprescudorin11 a răspuns:

Unele raspunsuri pot parea, in anumite conditii de stare a mea, dispretuitoare, nelegate de intrebare, repetat batjocoritoare.Rar mi s-a intamplat sa gasesc asemenea specimene in TPU, dar exista cativa, carora nu le-as rosti numele.Nici macar amuzanti nu mi se par! Paradoxul este ca tot ei m-au ignorat. Abia scap de personaje incompatibile.

| R0R0 explică (pentru oprescudorin11):

Stiu la cine va referiti.

| oprescudorin11 a răspuns:

Ideea este ca orice 'IGNORE' este resimtit ca pe un insucces in comunicare, indiferent de cauza.Insucces personal.
Pe de alta parte nici nu poti fi inteles de toata lumea. Trebuie sa ne multumim cu parcela care ni se cuvine.Nu este nimic rau in asta.

| Idkidk a răspuns:

Costia- minciuni față de mine și de mine și cineva pe nume Obri o cam crede, nu?
Florentina- De ceartă.

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

I-ai dat ignore Costiei?

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Da, nesimțirea ei nu are limită. No limit.

| deeeaqq a răspuns:

Scuze, n-am dat niciodată.

| R0R0 explică (pentru deeeaqq):

Poate o să dai.

| deeeaqq a răspuns (pentru R0R0):

Poate că nu, csf.

| R0R0 explică (pentru deeeaqq):

N-ai csf laughing

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Eu nu am dat ignore nici o data.
Unii au motivele lor poate ca cineva i-a suparat sau mai stiu eu ce sau nu se inteleg.

| R0R0 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Poate o să dai si tu cuiva.

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu dau, mi se da laughing. Multi papa lapte pe aici. Primesc ignore mai ales cand le arat cat de mult gresesc unii si ii roade invidia. Dupa ce ca sunt prosti mai sunt si papa lapte. Mai ales fetele imi dau, mor de ciuda cred eu ca nu toti baietii sunt de acord cu ele. S-au invatat cu prea multi pupincuristi care nu rateaza o ocazie sa le spuna cat de inteligente sunt, chiar daca nici ei macar nu cred asta.

| R0R0 explică (pentru UnBroken2016):

Tu mereu zici verde-n fata. laughing
Dar nu mă deranjeaza.
App : "pupincuristi" e o expresie ce nu am mai intalnit-o laughing) De unde ti-a venit? (stiu de la ce vine)

| UnBroken2016 a răspuns (pentru R0R0):

Am auzit-o prin clasa 12-a prima oara parca, nu mai stiu laughing. Stiu ca zic, de aia nu am oameni falsi pe langa mine.

| R0R0 explică (pentru UnBroken2016):

Ești norocos atunci.
Lumea e plina de ei.

| alexandrualind a răspuns:

Pentru ca nu imi place de el.Raspunsul era foarte simplu.

| R0R0 explică (pentru alexandrualind):

Ce direct! laughing

| alexandrualind a răspuns (pentru R0R0):

big grin

| R0R0 explică (pentru alexandrualind):

Inseamna ca iti place de cei carora nu le-ai dat ignore.

| alexandrualind a răspuns (pentru R0R0):

Da,celor care nu le-am dat ignore inseamna ca sunt persoane care incearca cat de cat sa ne intelegem bine.Asta e chestia.

| R0R0 explică (pentru alexandrualind):

Bine ca nu ma aflu pe lista cu cei ignorati! big grin

| alexandrualind a răspuns (pentru R0R0):

Nu,tu te afli in lista de prieteni pt.ca nu ai facut nimica ce nu imi comvine mie si chiar ne intelegem foarte bine.

| R0R0 explică (pentru alexandrualind):

Ai dreptate!

| Aberdeen a răspuns:

Okay, cum poți verifica dacî cineva ți-a dat ignore? laughing Există vreo lista, ceva, sau trebuie să-ți dai singur seama?

| R0R0 explică (pentru Aberdeen):

Trebuie sa iti dai singura seama.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aberdeen):

Nu ai cum să îți dai seama singură, nu primești notificare sau ceva de genul, dar când vei intra să răspunzi la întrebarea celui care ți-a dat ignore, îți va apărea acest anunț, în momentul ăla îți dai seama că ai primit ignore.
http://i.imgur.com/NCdnKRg.png

| Aberdeen a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah, dacă aș avea o fundă ți-aș da-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu stiu, dau sau iau?!

| R0R0 explică (pentru anonim_4396):

Ambele,fluturas!

| anonim_4396 a răspuns (pentru R0R0):

Adica,dau si iau in aceeasi masura, fluturas?

| R0R0 explică (pentru anonim_4396):

Nup.
Daca vrei dai; de primit nu stiu daca primesti.

| MistretulPufos a răspuns:

Sa ma injure sau sa imi trimita felicitari si mesaje fara numar fiind obsedat/a de mine

| R0R0 explică (pentru MistretulPufos):

OMG! laughing

| MistretulPufos a răspuns (pentru R0R0):

Dar nimeni nu e obsedat de un Mistret vorbitor...

| R0R0 explică (pentru MistretulPufos):

Oh, tu...
Nu deznadajdui...
Poate este un mistret de sex feminin pe-aici.

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Nu cred ca as da ignore unui utilizator TPU.In general eu nu pot da ignore cuiva, sunt de firea mea foarte sociabila, deci nu stiu daca ar putea face un utilizator ceva care sa ma faca sa fac asa ceva.Cred ca as da ignore doar cuiva care m-a jignit, in rest totul e ok.

| R0R0 explică (pentru FrumusicaSufletista):

Esti buna

| FrumusicaSufletista a răspuns (pentru R0R0):

Mersi happy

| R0R0 explică (pentru FrumusicaSufletista):

Nu ai de ce.
Purul adevar! big grin

| RAY a răspuns (pentru R0R0):

In ultimul timp nu prea am dat ignore, recunosc ca dau ignore cateodata prea des, in general cele mai bune prieteni cu fetele le-am avut cu care ma certam la inceput

| R0R0 explică (pentru RAY):

Huh,cu mine inca nu te-ai certat!

| RAY a răspuns (pentru R0R0):

Pacat

| R0R0 explică (pentru RAY):

Voiai sa zici "din fericire".