| Alexandru250201 a întrebat:

Voi fetelor va ganditi la un baiat random sau la un baiat cu care doar vorbiti si atat cand ascultati o melodie si o asociati cu persoana aia?

6 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Ce fată o să-ți spună ție chestii a asta? Tu ești nebun...

| RAY a răspuns:

Orice fata asociază un băiat cu aspectul lui fizic

| J0B0MAT a răspuns:

Da, cred că pentru fiecare băiat, bărbat important din viața mea am câteva melodii care mă duc cu gândul la ei, dar și pentru fete, prietene, ori anumite momente din viața mea au rămas pentru totdeauna asociate cu câte o melodie. În mare parte pentru că ascultam acea melodie, ori o aveam în gând la acea vreme, ceea ce e destul de comun deoarece întotdeauna ascult muzică.

| Alexandru250201 explică (pentru J0B0MAT):

Ti se intampla asta si cu un baiat random sau cu unu cu care doar ai vb?

| Alexandru250201 explică (pentru Alexandru250201):

Sau doar cu un barbat imp din viata ta?

| J0B0MAT a răspuns (pentru Alexandru250201):

Se poate, depinde, unele momente îmi rămân asociate cu melodii, dacă ascultam o melodie care chiar îmi plăcea atunci.