| RAY a întrebat:

Voi pe ce perioada de timp va faceti planuri de viitor?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Nu-mi fac planuri de viitor. Îmi plac surprizele. Aștept să văd ce-mi oferă viața. laughing

16 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

1 an maxim

| RAY explică (pentru Justme1997):

Te pregatesti de facultate?

| Justme1997 a răspuns (pentru RAY):

Am terminat-o, dar nu am reusit sa termin de scris licența anul asta si trebuie sa o dau anul viitor. Nu m-am hotărât daca vreau sa fac masterat

| RAY explică (pentru Justme1997):

In ce domeniu?

| Justme1997 a răspuns (pentru RAY):

Litere, limbi si literaturi

| RAY explică (pentru Justme1997):

Ce o sa devi?

| Justme1997 a răspuns (pentru RAY):

Muritoare de foame. Am venit la faculta asta cu gandul ca devin profa, am facut modulul pedagogic degeaba ca nu mai predau nici moarta. Poate reușesc traducătoare, pana atunci ma angajez la pizza

| RAY explică (pentru Justme1997):

Eu cred ca meriti mai mult decat sa fi angajata la pizza, de ce numai predai?

| Justme1997 a răspuns (pentru RAY):

Am predat doar in practica, a fost groaznic. Predam chestii gresite, nu reuseam sa ma uit la copii, am un metru jumate deci nu ma bagau in seama. Si cam tremuram toata

| RAY explică (pentru Justme1997):

Ce limbi straine stii?

| Justme1997 a răspuns (pentru RAY):

Doar engleza, specializarea fiind română-engleza

| RAY explică (pentru Justme1997):

Mai mult se cauta Germana, multi fiind plecați acolo, dar ai timp, poti daca ai ambitie si rabdare, si ce o sa lucrezi la pizzerie?

| Justme1997 a răspuns (pentru RAY):

De-abia am ambitie sa ma ridic din pat. Sper ca pot sa lucrez doar la bucatarie. Nu vreau la caserie

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Câteva luni.

| RainmakerX a răspuns:

Depinde ce intelegi prin asta.
Am obiective pentru saptamana/luna/6 luni si an.
Imi place sa vad repede rezultate chiar daca sunt mici, nu cred ca as avea rabdarea sa fac planuri pentru cativa ani, mai ales ca planurile se pot schimba mereu. (de aceea le schimb des)

| CarolineF a răspuns:

Pe 1 an.