| alexutzudorian a întrebat:

Voi va asumati tot ce faceti? Asa zic multi ca isi asuma dar eu personal nu prea am cunoscut multi care o si fac,multi dau si gura doar ca sa se bage in seama si am impresia ca adevarul le provoaca teama, cum pentru o vorba proasta spusa la betie, baietasii sar pe mese la urgenta in prostie.

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Imi asum ceea ce fac doar asa gandeste un om realist.

| alexutzudorian explică (pentru aditimus):

Pai ce fac eu, nu daca imi sparge unul capu e vina mea ca nu am fost eu atent, imi asum daca gresesc si atat.

| blackann a răspuns (pentru alexutzudorian):

Invata sa te exprimi, cumetre.