| Ioana06i a întrebat:

Vreau să vorbesc și eu cu cineva de pe aici, ca ma simt foarte singură și nu mai suport sa nu am pe nimeni...

Îmi vine să plâng și simt nevoia de a mă descarca și sper sa nu mai dau de mulți bărbați în privat care să îmi ceară numărul sau tot felul de șmecherii. Mulțumesc!

8 răspunsuri:
| user937483737banned a răspuns:

Nu iti recomand sa vorbesti cu nimeni de pe aici.
Sunt pe Facebook diferite grupuri chiar ok pentru cei cu depresie, anxietate, atacuri de panica, au si grupuri de wapp si chiar te ajuta sa discuti cu oameni ca si tine, intra si discuta.
Sau spune-ne ce ai pe suflet public si noi te vom ajuta sau nu.

| Ioana06i explică (pentru user937483737banned):

Sunt foarte multe lucruri ce le am de spus pe suflet, dar nimeni nu îmi va mai răspunde nici la mesaje, nicăieri. Nimeni nu ma va înțelege, toți ma lasa baltă și începe sa ma evite toți, iar eu sunt bolnavă de vreo 2 seri și nimeni nu este lângă mine și toți mă lasă la greu și mi se spune să îi las în pace și să nu le mai scriu...Fix eu.

| user937483737banned a răspuns (pentru Ioana06i):

Discuta cu un psihiatu, te va ajuta mult emotional si discuta si cu un psiholog, iti va da el trimitere.
Pana la urma e o realitate cruda; pe care trebuie sa o acceptam, suntem doar noi pentru noi.

| DandG2304 a răspuns (pentru Ioana06i):

Pe Facebook sunt grupuri de consiliere gratuita, psihologi, si altele. RECOMAND sa vorbesti cu cineva de acolo, macar sa te descarci. Sunt fel si fel de grupuri pe care le poti utiliza. Aici lumea este variata si poate n-o sa gasesti acea intelegere si sustinere de care ai nevoie

| RAY a răspuns:

E plin de băieți care vor vaginul tau îți vor acorda tot timpul din lume pentru el

| Magie2525 a răspuns:

Roagă - te lui Dumnezeu și atât.

| Ioana06i explică (pentru Magie2525):

Am tot făcut-o...
Dar vreau să vorbesc și cu oamenii... sad

| Magie2525 a răspuns (pentru Ioana06i):

Despre ce să vorbești?