| Andr3y25 a întrebat:

Ziceti-mi si voi niste metode prin care putem sa blocam cuvantul "METIN2" Toate rubricile sunt infectate cu copii fara viata care cer hack-uri si mai stiu eu ce. Rog ca administratorii sa ia o decizie! Deja site-ul asta se duce in jos

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place deloc jocul ala, dar nu vad de ce ar trebui sa blocheze cineva cuvantul 'metin' in loc sa se stearga intrebarile prin care se cere hack.

5 răspunsuri:
| Andr3y25 explică (pentru anonim_4396):

DA! Bun. hm corect.Ar trebuii sa fie refuzate toate intrebarile de genul asta.

| Wøodenpints a răspuns:

Iar tu ai la avatar o imagine din LOL. Stai calm, nu ești departe.

| Andr3y25 explică (pentru Wøodenpints):

Hmm este o diferenta dintre lol si metin2.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Andr3y25):

Este, dar nu mare. E ca și cum cei care se joacă pe ps3 îi arată cu degetul pe ăia care se joacă pe X-box.

| Moon4Lord a răspuns:

Uite un video anti metin 2 http://www.youtube.com/watch?v=pQ-WlDa0fo4 :D