| SinonZul a întrebat:

Ziceti-mi va rog niste site-uri/forumuri unde am sanse sa primesc un raspuns relativ acceptabil la intebari din orice domenii. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Roportal, Softpedia, Romedic sunt doar cateva.

7 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Acesta este cel mai potrivit site in care ti se poate da un raspuns acceptabil.

| SinonZul explică (pentru TheRealDaniel):

Tocmai acesta e un raspuns departe de a fi acceptabil.

| TheRealDaniel a răspuns (pentru SinonZul):

Cum doresti tu, daca nu iti place aici nimeni nu te obliga sa iti placa, informatiile le poti gasi chiar tu daca chiar vrei sa o faci.

| SinonZul explică (pentru TheRealDaniel):

Dintre toate raspunsurile tale care contine informatia ceruta de mine prin intrebare?

| SinonZul explică (pentru thegatekeeper):

Multumesc, Softpedia era cel cautat si de mine uitat happy

| thegatekeeper a răspuns (pentru SinonZul):

Ok. Nu ai pentru ce happy.