| Magie2525 a întrebat:

Bună tuturor, cine este SamHarris de fapt?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Este un user, ca oricare, si care imi apare ca suspendat, desi vorbeste politicos.

| Magie2525 explică (pentru minrest):

Cineva scria că este robot și nu om.

| minrest a răspuns (pentru Magie2525):

Oricine poate sa scrie orice. Numai tu cate ai scris.