| 95AnastasyaNastyaSya0997 a întrebat:

A avut cineva iubit machedon?
Cum sunt?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca asta conteaza, conteaza comportamentul lui si mentalitatea, pentru a putea sa iti faci o parere despre cineva.

10 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Machedonii sunt fiind iubitoare de brânză.
Ei ai și fac bani, sunt ciobani pentru că comunica in limba lor, fac sex cu verișoarele

| Violleta2022 a răspuns:

Ca orice barbat, doar ca mai mici de statura happy

| 95AnastasyaNastyaSya0997 explică (pentru Violleta2022):

Are peste 1.80 mlaughing
Stiu dar au anumite reguli

| 95AnastasyaNastyaSya0997 explică (pentru DoarBogdan):

Nu contează...dar ei sunt crescuți altfel și nu se însoară cu romance(de obicei)

| Violleta2022 a răspuns (pentru 95AnastasyaNastyaSya0997):

Si mai bine, inseamna ca au idei preconcepute despre romance si le evita.

| 95AnastasyaNastyaSya0997 explică (pentru Violleta2022):

Având în vedere că se însoară cu fete virgine

| Violleta2022 a răspuns (pentru 95AnastasyaNastyaSya0997):

Faptul ca se insoara numai cu fete virgine, nu tine de natia lor, ci de religie sau principii personale.
Sunt mult romani care se insoara cu virgine, dar asta nu inseamna ca sunt machedoni sau vor sa-i copie pe machedoni ci ca asta este preferinta lor persoanala sau daca sunt credinciosi religiosi, atunci ei sunt virgini si vor sa se casatoreasca cu virgine, fiind mai mult un concept de puritate si "sacrificiu", daruit casatoriei.

| 95AnastasyaNastyaSya0997 explică (pentru Violleta2022):

Ai dreptatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întreabă la pompe funebre