| anonim_4396 a întrebat:

Ați fi de acord ca prietenul/prietena voastră care e la o distanță de 2000 de km să aibă un/o prieten/prietenă cu beneficii?

13 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Trebuie sa ne bucuram de fericirea prietenilor!

| Foxyyyy a răspuns:

Tu prin prietenul/prietena, te referi cumva la partener?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Foxyyyy):

Da

| ohkay a răspuns:

Cine ar fi de acord cu așa ceva? laughing Mai bine îți lași prietenul/prietena să-și vadă de viața lui/ei.

| Mariiiiiiiii a răspuns:

In niciun caz nu! Ori e cu mine ori e cu ea.

| mada1820 a răspuns:

Nu,ce fata cu deminitate ar accepta asa ceva? Adica sa o luam logic dupa ce se culca cu aia si se vinde pentru bani sa vina la mine, nici nu as putea sa il mai ating.

| Foxyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci raspunsul e nu. Tu ai fi de acord?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

da, eventual să și rămână cu aia.

| T0T a răspuns:

Normal că nu. Dacă e iubire sinceră acolo unul aparține doar celuilalt iar probleme de genul distanței se pot rezolva.

| Oana92 a răspuns:

Nu, nu as fi. Bine, nici cu o relatie la distanta nu as fi de acord.
Daca unul nu rezista fara sex sa puna punct relatiei si sa isi vada fiecare de viata lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As fi, clar.

| sofisis a răspuns:

Nu exista relatii la distanta si cu siguranta "partenerul" aflat la distanta nu te va prefera pe tine care esti la J de mii de km de el fata de unul care e acolo, cu care se mai si *** si cu care poate avea o relatie normala...nu e logic?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu văd treaba asta foarte simplu.
Da.
Să fie cu altă fată, rupem relaţia, însă ţinem legătură ca prieteni că să nu ne "răcim", iar dacă atunci când avem posibilitatea să fim aproape încă mai avem sentimente ne reluăm relaţia.