| Laurentziu1234 a întrebat:

A incercat cineva sa agațe vreo fată asa random pe strada? Cum a decurs? Ati reusit sa o cuceriti?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai proasta varianta posibila. Nu cred ca vreo fata ar accepta sa vorbeasca cu un tip random pe strada, te-ar considera obsedat si s-ar speria

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Laurentziu1234):

Mergi la un concert acolo hai ca te mai poti baga in seama cu o fata necunoscuta, faci un comentariu despre formatie o remarca ceva ceva. sau la discoteca

| freesextubelive a răspuns:

Uneori da, alte ori nu. incerci si ai sa reusesti. trebuie sa ai atitudine glumeata... nu vulgara