| Anonim202490 a întrebat:

Acum o zi am fost la iubitul meu,dupa ceva timp s-a ajuns mai departe ca de obicei,a luat o usor si dupa mi-a introdus un deget in vagin pentru prima data,prima data ma simteam super,era senzatia aia de excitate iar dupa am inceput sa simt o durere usoara,eram destul de uda,am ajuns acasa si am vazut foarte putin sange pe chilot,dar de ieri simt un discomfort, cand urinez ma ustura putin dar nu mereu,secretia vaginala e putin diferita, e un galben deschis si miroase mai ciudat, ma doare putin mai jos de clitoris in partea dreapta.Mi-e frica de vreo infectie.Am citit pe internet ca asta poate fi. Mi-e frica de ginecolog si de ce o sa zica mama.Sunt minora si nu am mai fost niciodata la un astfel de doctor si nu vreau sa merg sa nu se afle ca mi s-a intamplat asta. Acasa nu pot face ceva sa scap daca e vreo infectie? Va rog ajutati-ma imi e super frica.

2 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Mergi la Dr. Spune-i mamei ca suspectezi o infectie, fara sa dai alte detalii.

Banui ca esti virgina, caz in care "iubitul" ala al tau e un mare animal.
Abtine-te cu joaca asta pana implinesti 18 ani.

| Violleta2022 a răspuns:

Ti-a provocat o infectie, avand mainile murdare cand ti-a rupt himenul si infectia a luat contact direct cu rana de la himenul rupt.
Va trebuii sa mergi la ginecolog, ca infectia sau boala cu transmitere sexuala (probabil luata dupa mianile lui care au atins penisul infectat), se poate agrava.