| anonim_4396 a întrebat:

Adresez această întrebare, deoarece vreau să înțeleg ce e in mintea celor care fac chestii de genul.
De ce unele fete care au în anturajul lor fete singure, care nu sunt in nicio relație, se apuca să de-a Nr lor de telefon unor tipi (tot singuri) cu intenția de ai cupla pe aceștia?
Adică dacă acea prietenă singuratică nu și-a exprimat dorința de a cunoaște băieți, de a-și face o relație, de ce una din anturaj care o consideră ciudata că nu e într-o relație sau nu s-a căsătorit până la anumită vârstă, considera de cuviință să-i de-a Nr ei unui tip, fara să o întrebe in prealabil pe fata singuratică dacă vrea să-l cunoască pe acela sau să-i ceară voie să-i de-a Nr de telefon, lui?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Intreaba direct astfel de persoane pentru a afla.Pentru restul din exterior e clar ca se numeste nesimtire sau, altfel spus, fix ceea ce faceau femeile si batranile care se plictisesc de moarte pe vremuri.Cand nu exista tv-ul sau alte,, distractii'' predominante, matchmaking-ul era hobby comun.

6 răspunsuri:
| DeMicUnCălător a răspuns:

Oamenii-s foarte ciudați. Nu cred că cineva-i va înțelege vreodată.
Dacă ești singură vrea să te cupleze. dacă ești cuplată te invidiază sau chiar te desparte.
A ințelege de ce, E o pierdere de timp.
Ce-l mai înțelept lucru este să-ți spui în gănd -Să-i i-a naiba! Și să-ți continui cafeaua in liniște.

| mihai69 a răspuns:

De proaste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare o prostie sa fortezi asfel lucrurile.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fetele care fac asta sunt cele disperate și nesigure, le este frica ca fetele singure le pot fura bărbatul

| StoicAnalysis a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Cel mai interesant raspuns de al tau de pana acum... very impressive

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Mersi frate