| AccesDirect a întrebat:

Ai fost violata vreodată?

7 răspunsuri:
| simplaexistenta a răspuns:

Dap, in fiecare zi

| 1onur a răspuns:

Doamne Dumnezeule ferește! Ce "întrebare"ce "curiozitate" bolnavă mintală să ai, să întrebi un om așa ceva! Trebuie să ai probleme grave rău de tot săte interese dacă un om a trecut printr-o traumă atâta de gravă și insuportabilă pentru o fată sau femeie.

Violul înseamnă! Și este! CRİMĂ! MOARTE, DEZUMANİZARE! Absolut tot ce însemnă viol este o crimă. Nu merită iertat Niciodată un așa Monstru!

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Fizic, emotional, violarea intimitatii?
Daca cineva iti sparge/fura corespondenta, mesageria in care ai conversatii intime cu cineva, tot ca un viol se simte.
Era unul pe aici care voia sa asculte conversatiile ambientale ale sotiei. Tot viol este.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Cine a fost violat(a) fizic, nu vrea sa vorbeasca despre asta. E o experienta traumatizanta pe care incearca sa o uite.
Asa ca nu cred ca vei primi multe raspunsuri aici.

| AccesDirect explică (pentru simplaexistenta):

De către cine?

| simplaexistenta a răspuns (pentru AccesDirect):

De "intelectualii" din viata de zi cu zi

| Violleta2022 a răspuns:

Ce intrebarea este asta?
sau tu crezi ca este ceva normal, la ordinea zilei?