| helow a întrebat:

Ajutati-ma! am o problema.cunosk un baiat care sau ii place de mine sau nu, sunt confuza. el imi da diferite semne, sau poate pentru el suntem doar prieteni?! unul din acele semne este ca 1mia cerut num de telefon, 2cand mi era frig mi-a dat maioul sau, 3vb foarte des cu el, ajutati-ma va rog, nu stiu ce sa cred, suntem prieteni sau mai mult de atit?! multumesc!

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Cred ca te place... poate e timid si nu iti spune nimic, iti da semne... ar trebui sa iei tu initiativa si sa il intrebi asta.curaj. tongue

5 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Tu ai impresia ca esti confuza, iar noi avem impresia ca pentru tine limba romana este "greu".

| helow explică (pentru Азбука):

Acum nu asta ma preocupa,

| iAlien a răspuns:

Exista tot felul de posibilitati. Daca va intelegeti asa de bine cred ca cel mai bine ar fi sa purtati o discutie deschisa pe tema asta. Daca nu vrei sa faci asa ai putea sa ii pui intrebari de genul : "Place pe cineva?","Cum mai e cu dragostea?" sau ceva de genul. Exista multe posibilitati dar cel mai bine ar fi sa il intrebi chiar pe el.

| helow explică (pentru iAlien):

Multumesc,voi incerca

| helow explică (pentru TitiDrLove):

Multumesc,cred ca am sal intreb