| ciprian143 a întrebat:

Ajutor! Am o colega draguta in clasa si nu stiu cum sa o impresionez. Cum sa fac? Dau funda, promit.

Răspuns Câştigător
| AndreaTedra a răspuns:

Buna.Ignora persoanele din jur.Pentru tine este doar EA. Incearca sa nu o bati..la.cap prea mult. Daca te baga in seama sunt sanse sa te placa.Incearca sa o privesti daca si ea te priveste.Du-te cu ea la scoala daca merge la.magazin sau cv.rolling on the floor dar intreab-o intai daca o deranjeaza daca mergi cu ea. Atunci o poti intreba ce vrei sau pe Facebook. Tine-I apararea si nu o bate la cap..repet ( E inervant ca cineva sa nu te lase in pace si sa se tina. dupa tine mereu )

4 răspunsuri:
| dinutu98 a răspuns:

Salut. incearca sa fi tu insasi. nu incerca sa iesi in evidenta deoarece s-ar putea sa nu ii placa asa ceva. mai bine fa-i cate o atentie mica. mai o ciocolata. mai o floare. mai un compliment.mai o scrisoare de dragoste. ceva de genul

| ciprian143 explică (pentru dinutu98):

Pai da dar dupa colegii se vor rade de mine

| Flori567 a răspuns (pentru ciprian143):

Fa in asa fel încât sa nu te vadă colegii daca crezi ca o sa rada

| T0T a răspuns:

Fă acrobații în fața ei, va fi impresionată în mod sigur, chiar dacă îți rupi gâtul.