| Marius22222222222 a întrebat:

Ajutor TPU! deci nu cred in tâmpenii de Genul vrăji etc.au trecut 3 ani de la ultima relație ultimul sărut etc.de atunci sunt și încep să cred că voi fi singur 4ever. efectiv nu o pot uita indiferent de ceea ce incerc sa fac.nici măcar psihologii psihiatrii in 3 ani de zile nu mi-au scos-o din minte.ce doamne să mai fac că nu mai am idei? ofer funda

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"nici măcar psihologii psihiatrii... nu mi-au scos-o din minte.ce doamne să mai fac că nu mai am idei"

in mediul in care te invârți (chiar, care e ăla?) n-ai pe nimeni demn de tine?

| Marius22222222222 explică (pentru sierra1):

Nu e vorba de demn sau nu.nu o pot uita pe ea.si să stau cu alta doar pentru sex sau ceva nu sunt genul

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Nu te mai indopa cu pastile de la psihiatri ca sa uiti pe cineva.
Cu psihologul stai de vorba, vorbesti despre tine.

Relatia aia a trecut si se pare ca te-a marcat. Invata ce era de invatat din ea.
Noteaza-ti intr-un jurnal cum vrei sa fie urmatoarea relatie. Lucruri pozitive. Cum vrei sa fie ea.
O sa te ajute sa vizualizezi iar subconstientul tau va lucra pentru tine.
Roaga-te sa iti intalnesti sufletul pereche potrivit pentru tine. Rugaciunea e forma de meditatie.
Ai sa vezi ca o vei intalni pe EA.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Poti invoca ajutorul Arhanghelului Mihail sa taie cordonul energetic care te tine legat de fosta ta iubita. Incearca sa vizualizezi chestia asta.
https://angelicsign.com/mihail/