| MamaMiaaa a întrebat:

Ajutor TPU!
E vorba despre prietenul meu de acum 1 ora(acum il am) (atunci) si il iubesc si avem incredere unul in altul dar eu u prea pentru ca ne-am plimbat ieri si se uita dupa alte fete. La fund si sunt geloasa. Ne-am cunoscut acum 5 seri pe net.

20 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

N-ai obosit?

| Spartanul07 a răspuns:

Pff ce sa zic. asa sunt baietii nu cred ca gasesti unul care sa nu se uite. incearca sa il faci si u putin gelos da nu exagera doar putin se vada si el cum e

| irina_8165 a răspuns:

Mai fata ce ai laughing) si daca se uita asta e logica barbatilor lasa-l sa se uite atata timp cat ine la tine nu inteleg problemalaughing

| MamaMiaaa explică (pentru greece12):

Sa ce?

| xBya a răspuns:

Okay, okay, stai stai stai ca nu prea inteleg laughing. Deci tu esti impreuna cu un tip pe care l`ai cunoscut acum 5 seri PE NET?! Si mai zici ca il iubesti?! laughing))) Da`mi voie sa rad. Ca sa fii impreuna cu cineva, 5 zile nu sunt de ajuns, daramite sa-l iubesti! Daca as fi citit doar prima parte as fi zis 'da, intr`adevar baietii sunt niste vanatori si indiferent de ce ar avea langa ei tot si`ar intoarce capetele dupa altele, nu ai de ce sa-ti faci griji, bla bla'. Dar nu! Aici e altceva. Eu nu zic sa-i dai papucii, zic doar sa fii atenta ca nu stii niciodata ce vrea sau ce ascunde, era de folos daca ziceai macar varsta lui. Ai grija ce faci...

| MamaMiaaa explică (pentru irina_8165):

Pai daca se indragosteste de alta?

| 4b a răspuns (pentru Spartanul07):

Eu cred ca gasestiwinking

| 4b a răspuns:

Ti-e frica sa nu-l pierzi?big grin daca e sa fie al tau, nu-l vei pierde niciodata...

| milan9 a răspuns:

- Ce încredere poţi avea tu într-un prieten cunoscut abia acum o oră? Mai ales într-un băiat! Tu nu ştii că încrederea ta nu se acordă nimănui niciodată din oficiu, că ea trebuie câştigată de cel în cauză?

greece12
| greece12 a răspuns (pentru MamaMiaaa):

Prea mult trolling, ajunge.
Sfat dezinteresat.

| Soowhaat01 a răspuns:

Hmm...pai, poate vrea sa te supuna unui test. Te-ai gandit la asta? Eu as zice sa nu il intrebi direct : " De ce te uiti dupa alte fete?! " pentru ca cu gelozia asta, asa il vei indeparta.

Succes!

| Spartanul07 a răspuns (pentru 4b):

Poate gaseste da sa fim sincer. cine nu s-ar uita dupa o fata care arata bine. acum serios

| 4b a răspuns (pentru Spartanul07):

Frate, cand ai prietena, nu-ti mai arde sa te uiti dupa alta, fie ea si goalawinking

| Spartanul07 a răspuns (pentru 4b):

Pff ti se pare. goala nu da macara daca arata bine tot te uiti. lasa-ma ca asa e barbatul. incearca. poate tu nu da uitate la prietenii tai sa vezi... sper ca nu esti pocait... nu ca am ceva cu religiile da nostraight face

| 4b a răspuns (pentru Spartanul07):

laughing mah, eu daca eram baiat si aveam pretena, nu ma uitam dupa altelewinking da mno, fiecare cu gandirea lui...

| Spartanul07 a răspuns (pentru 4b):

Bine hai ca las dupa tinetongue

| 4b a răspuns (pentru Spartanul07):

laughing finally

| DragosConstantin a răspuns (pentru 4b):

Daca erai baiat poate aveai un alt mod de gandire fata de cum ai acum fiind fata happy

| 4b a răspuns (pentru DragosConstantin):

Stai lin, cunosc destui baieti care sunt seriosi si nu-si permit sa priveasca dupa altele...nu toti sunt la fel, normalhappy

| DiannaM94 a răspuns:

Deci ..las`o balta laughing... gaseste un calugar happy