| Hyacinth a întrebat:

Alimentatia ne influenteaza gustul pe care il avem, mai ales acolo jos. Fetelor voi ati face sex oral unui baiat care mananca numai icre?

20 răspunsuri:
| intrebcenustiu a răspuns:

Doar daca dupa icre bea Fanta

| Violleta2022 a răspuns:

Stii ca poti face sex oral cu PREZERVATIV?
Lucru de altfel recomandat in toate cazurile, nu doar pentru a evita secretiile organelor sexuale, dar si mirosurile neplacute.

| jhonnybravo69 a răspuns:

O sa faci multi multi copii de la icre

| jhonnybravo69 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai sa se spele, daca nu se spala, poti sa o tai

| jhonnybravo69 a răspuns (pentru intrebcenustiu):

Eu din 1996 consum icre de crap si pot spune ca au avut un efect benefic asupra vietii mele intime, am 17 copii, toti la casele lor, 1 este medic, veterinar din pacate, iar restul au murit cand a luat foc fabrica de icre in care s au nascut, recomand fanta dupa icre pentru o experienta nemaipomenita la wc, simti ca esti in al 9lea cer de la presiunea anala

| Violleta2022 a răspuns (pentru jhonnybravo69):

Si uite cum te impierdici in propriile minciuni :))
Tu in 1996 nici nu erai nascut, odata ce acum ai in jur de 15-16 anisori si esti abia in clasa a X-a.

Noroc cu istoricul de pe forum, ca tine minte tot ce ai spus pe aici:
https://www.tpu.ro/utilizator/abygvi/intrebari/

| jhonnybravo69 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu sunt nici a x a si nici nu am 16 ani, dar tu tot proasta ești, de sarcasmul nu-nțelegi.

| Violleta2022 a răspuns (pentru jhonnybravo69):

Ia de citeste prostiile care le debitezi pe aici, sa vezi cat de prost te faci singur, cand minti si uiti ce ai mintiti:

ia uite intrebarea ta de acum 2 ani, cand erai clasa a8-a:

"în 20 Iunie 2019 | jhonnybravo69 a întrebat:
Am o intrebare:daca pe baremul de corectare a EN cls 8 matematica un exercitiu este rezolvat printr-o metoda iar eu in exam l-am rezolvat prin alta metoda care este corecta, mi se va acorda punctaj sau nu va fi luat in considerare?"

| jhonnybravo69 a răspuns (pentru Violleta2022):

Domnisoara draga, nu stiu cine te a invatat pe dumitale dar nu toti din clasa a 8 a au 14 ani si faptul ca exista si intrebari ipotetice, puteai sa observi intrebarea cu tigaretele netimbrate dar vad ca te intereseaza doar acea intrebare care ai pus-o de 2 ori, am vazut-o nu-ntelegi? esti oarba? sau proasta? Eu sunt curios cati ani ai dumitale de faci asa o pledoarie nemaipomenita

| jhonnybravo69 a răspuns (pentru Violleta2022):

Vorbind de intrebari ipotetice, daca voiam sa ascund intrebarea puteam sa o sterg, dar nu observ vreo probleme in aceasta.

| Violleta2022 a răspuns (pentru jhonnybravo69):

Poti fii clasa a VIII_a si daca ai 13 ani, dar o poti termina si la 15-16 ani, dar tot minor te face acum, fiind este imposibil sa te fii nascut in 1996, odata ce afirmai doar acum 2 ani ca esti clasa a VIII-a.

| Violleta2022 a răspuns (pentru jhonnybravo69):

Ar trebuii sa inveti a vorbi frumos si respectuos pe forum, ca nu ai idee cu cine stai de vorba pe aici.
Evita sa mai faci userii prosti si orbi, atunci cand tu singur scrii prostii pe forum.
Mai suntem si adulti pe aici, unii trecuti de 50 de ani, care vedem minciunile cu ochiul liber.

| jhonnybravo69 a răspuns (pentru Violleta2022):

Doamna draga, nu am afirmat niciunde ca am fost in clasa a 8 a. Dvs. ați interpretat acea întrebare ipotetica in acest sens.

| jhonnybravo69 a răspuns (pentru Violleta2022):

Doamna, va rog fără amenințări aici, eu nu v-am amenințat, si în legătură cu vorbitul cu respect, am dreptul la libera exprimare, pot sa ma exprim cum vreau, nu este problema dumneamea ca dumneavoastră va ofensați. Mai citiți din Caragiale sau mai ascultați de vorbele lui Carlin. sa va mai deschideți mintea

| jhonnybravo69 a răspuns (pentru jhonnybravo69):

Eu nu doresc sa ma cert cu Dvs. dar nu accept amenințările!

| Violleta2022 a răspuns (pentru jhonnybravo69):

De fapt chiar ai afirmat asta, uite aici:
"în 20 Iunie 2019 | jhonnybravo69 a întrebat:
Am o intrebare:daca pe baremul de corectare a EN cls 8 matematica un exercitiu este rezolvat printr-o metoda iar eu in exam l-am rezolvat prin alta metoda care este corecta, mi se va acorda punctaj sau nu va fi luat in considerare?"

Acestea sunt cuvintele tale, care dovedesc ca erai clasa a VIII-a in 20 iunie 2019 cand ai scris acel topic.
Este jenant sa minti si sa persisti in minciuna. Uite aici fragmentul cu pricina:

"... daca pe baremul de corectare a EN cls 8... iar eu in exam l-am rezolvat prin alta metoda"

sursa:
https://www.tpu.ro/......etoda-iar/

| Violleta2022 a răspuns (pentru jhonnybravo69):

Inca ceva: nu te-a amenintat nimeni, doar ti-am reamintit ca esti pe un forum unde regulamentul forumului cere sa fii respectuos si sa nu intri in polemici cu alti useri, ceea ce tu nu ai respectat odata ce m-ai jignit in 2 postari, odata spunandu-mi ca sunt oarba si alte 2 dati cand m-ai facut proasta.
Postarile sunt reale, doar trebuie sa te uiti mai bine, sus, unde le-ai scris.

Ia de citeste Termenii si Conditiile de folosire ale acestui forum:
https://www.tpu.ro/termeni-si-conditii

Iar aici, ai CE este interzis pe TPU:
https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#40

| jhonnybravo69 a răspuns (pentru Violleta2022):

Doamna, dar am subliniat mai sus ideea de întrebare ipotetica. Dvs. înțelegeți ce doriți.

| jhonnybravo69 a răspuns (pentru Violleta2022):

Mi-ați scris mai sus ca "nu ai idee cu cine stai de vorba aici". Eu am interpretat acest argument ca pe o amenințare.

| Tactuecelmaitare a răspuns:

Daa. Trebuie sa mananci doar Nephelium lappaceum