| Ralu_Georgi_1992 a întrebat:

Am 14 ani si am un prieten. Nu stiu ce sa fac.El vrea sa ne sarutam si eu nu stiu cu sao fac eu chiar il plac si nu vreau sa il pierd numa pentru asta va rog niste sfaturi ddespre cu sa o fac si de unde stiu cum sa continu

Răspuns Câştigător
| RalucaScumpika a răspuns:

Lasa-te dusa de val ca el conduce sarutul am 16 ani si am si eu un prieten si am trecut prin asta. de fapt, baietii trebuie sa stie sa sarute bafta!

16 răspunsuri:
| ILkeCookies a răspuns:

Pai,daca va iubiti sarutati-va e normal dar macar faceti-o romantic (nu va intalniti undeva si sariti direct la gura celuilalt, cam asa trebuie:
Sa iesiti in oras la un film, restaurant etc, stati 1-2 ore si cand plecati acasa el trebuie sa te conduca pe tine acasa, cand ajungi in fata casei tale, atunci incercati un sarut pasional
Cel mai important sarut e primul din viata, asa ca ai grija sa fie frumos

BAFTA!

| C0L0R a răspuns:

Te pot ajuta eu doar da-mi adresa happy

| DonMecanico a răspuns (pentru ILkeCookies):

Tu esti prost? fata a zis ca nu stie sa sarute si noi sa o ajutam spunandu-i cum sa o faca, nu a zis "in ce loc sa ma sarut cu prietenul meu ", esti prost de bubui, grea romana pentru tine

| TheSpecialRose a răspuns (pentru DonMecanico):

Romana e o limba grea pentru multi...pentru prea multi...laughing

| WildDream a răspuns:

Ma bucur ca cineva pune problema de sarut la 14 ani si nu de sex cum am vazut alte cazuri.
Nimeni nu s-a nascut invatat si prietenul tau la randul lui a invatat, asa o sa faci si tu. Asa ca fii relaxata si totu o sa fie ok.
Daca te paraseste doar pentru ca nu stii sa saruti e un fraier.

| DonMecanico a răspuns (pentru TheSpecialRose):

Da draga mea, asa e

| Doddyy a răspuns:

fii relaxata si totul vine de la sine.
BAFTA:*

| DonMecanico a răspuns (pentru Doddyy):

De unde esti Deiia?:*

| Doddyy a răspuns (pentru DonMecanico):

Bucuresti

| Doddyy a răspuns (pentru DonMecanico):

De ce?happy

| DonMecanico a răspuns (pentru Doddyy):

Si eu tot din Bucuresti suntbatting eyelashes, te-am intrebat asa thinking si se pare ca am ales binehee hee

| Doddyy a răspuns (pentru DonMecanico):

happy ce poat sa zic happy

| DonMecanico a răspuns (pentru Doddyy):

Si cati ani ai?:*

| Doddyy a răspuns (pentru DonMecanico):

16 ani...tu?happy

| DonMecanico a răspuns (pentru Doddyy):

Vorbim prin mesaje :*

| Iulian03 a răspuns:

Saruta-l cu curaj.