| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si cred ca imi plac feteleworried.Ma rog...si fetele.Cum as putea sa-mi dau seama daca chiar sunt...pe invers?(Fara raspunsuri stupide, daca se poate)

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Esti prea mica sa te poti cataloga lesby sau bi.In perioada asta, a pubertatii, treci prin mai multe etape.Acum e vorba de criza de indentitate sexuala.Majoritatea trecem prin ele.Nu trebuie sa te sperii dar nici sa faci o pasiune pentru fete doar pentru ca tie asa ti se pare acum.Incearca sa iti faci un prieten si vorbeste si cu cineva apropiat de problema ta. Te va ajuta multwinking

| Psycho a răspuns:

Si mie imi plac SI fetele.nu e nicio problema.stai linistita.nu esti pe invers, esti bisexuala. (:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La varsta aceasta incerci sa te descoperi pe tine ca om, ca intelect, ca personalitate.Nu te grabi caci e posibil sa te gandesti la ceva gresit.Eu sunt convinsa ca starea asta o sa-ti treaca cu timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mercy pentru sfaturi, fetelorhappy