| petru0996 a întrebat:

Am 17 si inca nu am facut sex.sunt baiat. ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Flaviiiii a răspuns:

Hei! :-) Sa stii ca nu este o rusine ca la varsta ta sa mai fii virgin. Sa stii ca nu multi mai sunt si dupa mine esti un om de repectat! Cand vei stii ca este momentul sa iti incepi viata sexuala o vei face, sunt sigura, dar nu forta nimic! Lasa lucrurile sa mearga de la sine! (daca cumva esti un obsedat virgin du-te la curve)

13 răspunsuri:
| NoNameMike a răspuns:

Cumpara-ti o papusa gonflabila si vei reusi

| RockLife a răspuns:

Si ce? Totul la momentul potrivit, nu trebuie sa fii disperat, lasa timpul sa treaca. happy

| Azµre a răspuns:

Ho că nu mori, o să faci mai târziu.

| JohnCena02 a răspuns:

Si ce? Conteaza sexul sau scoala? Ai destul timp pana la 30 de ani cand o sa-ti intemeezi o familiewinkingZi mersi ca nu esti popa/calugar si sa faci doar dupa casatoriehappy bft!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare lucru.

| SunnyDay88 a răspuns:

Asa si care e problema? ti-e ca intra zilele in sac si tu ramai? mai ai rabdare!

| petru0996 explică (pentru Flaviiiii):

Stiu ca nu este rusine sa fi virgin.dar deja cand vb cu o fata deja ma gandesc la sex si vreau....multumesc pentru raspuns

| petru0996 explică (pentru JohnCena02):

La cat 30 ani? hai sa fim seriosi inteleg ca na la 17 a i nu da pana la 30 ani sa stau

| petru0996 explică (pentru SunnyDay88):

Da voi cati ani ati avut cand v-ati dezvirginat?

| OanaMada a răspuns:

Si cu ce putem noi sa te ajutam? Aici nu e site de matrimonialelaughing. Decat sa stai si sa pui astfel de intrebari pe TPU mai bine ai iesi in lume poate agati si tu ceva si doar asa o sa scapi de problema astahappy!

| SunnyDay88 a răspuns (pentru petru0996):

Nu purta tu grija mea.

la o varsta legala, si sincer nu consider ca am pierdut ceva, oricat de placut e sexul acuma.

| patriiiii89 a răspuns:

Nu e o rusine, stai calma. Daca inca nu ai gasit persoana potrivita inseamna ca mai trebuie s astepti. Bafta.

| Mytsaa a răspuns:

Nu e nicio p[roblema, inseamna ca nu ai gasit inca persoana potrivita sau ca nu esti destul de pregatit psihic pentru asta.happy Nu te grabihappy