| Mihai123211 a întrebat:

Am 18 ani si nu nu am avut niciodata prietena. E ceva anormal? Nicio fata nu m-a placut sad

9 răspunsuri:
| IrimieRaluca a răspuns:

Nu stiu daca e neaparat anormal. De ce zici ca nu te-a placut nici o fata? Adica ce le spui sau ce le faci sa nu te placa.
In general fetele apreciaza baietii ingrijiti (adica aranjati cat de cat), care nu sunt badarani, care stiu sa le respecte, cu care au interese comune si au ce sa povesteasca. E important sa vezi de ce nu te-a placut nici o fata. Dezvolta putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta iubirea nu aventuri isi garantez ca vei gasi o fata care isi va vi la bine langa tine ca la rau nici dracu nu-i alaturi de tine / nici singur nu-i rau fa un liceu fa-ti planuri cand vei avea o situatie materiala buna vor veni ele faza cu placerea la femeii le place banii restul sunt o completare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit ca nu e nimic anormal. Poate ca inca nu ai nimerit fata potrivita.Numai bine.

| claus a răspuns:

Esti urat, da-te incolo.

| Anonimul230 a răspuns (pentru claus):

Si tu esti un fraier coclit pisamas pe tine de fraier

greece12
| greece12 a răspuns:

Poate ca te-a placut,dar nu a avut curajul sa faca ea primul pas!
Fii mai atent la amanunte si nu privi asa de critic persoana ta,exista baieti care au complet alte prioritati si,abia dupa facultate,se gandesc sau isi amintesc,ca ar cam fi timpul sa se uite si ei,dupa fete!
Ai rabdare, nu e nimic anormal, lucrul bun totdeauna se lasa asteptat!

| r0x1d0lc3 a răspuns:

Chiar daca esti urat sau frumos intotdeauna o sa se gaseasca o fata care sa te placa. Nu-ti mai face griji in privinta asta. Sper ca nu esti ca, colegul pe care nimeni nu-l place. Tu trebuie sa respecti fetele sa nu le injuri, mai ales sa nu dai in ele. Nu le enerva adica sa nu le tachinezi eu asta urasc cel mai mult la un baiat. Uite iti dau un ex. Mie imi place de prietenul meu de vreo 2 ani. Atunci nu eram impreuna si atunci chiar nu credeam ca o sa am vreo sansa sa fim impreuna, si el mereu ma intreba daca vreau sa fim impreuna, i-am zis de cateva ori nu pentru ca, chiar nu credeam ca o sa tina, si ultima data i-am zis da si uita ca pana si in ziua de azi suntem impreuna si ne iubim. Fa si tu la fel, cere-i prietenia fetei care iti place, iar daca accepta ca sa vada ca o iubesti sau o placi, scoate-o la o plimbare in parc sau ceva de gen. Sper ca te-am ajutat si succes :*

| lolez a răspuns:

Cata lume, id**ata, mereu va luati de cei care poate au probleme!, da sa revenim uh ai incercat vreodata sa cauti pe cineva? daca ai incercat poate ai incercat la cele cu pretentii prea mari., nu stiu ce sa zic la varsta ta nu e normal, incearca sa mai comunici cu fetele, eu la 15 ani, sunt destul de placut de fete, oricum incearca si tu chestii pentru a impresiona o fata cu care crezi ca ai putea fi, as fi raspuns mai mult dar nu am ce, macar daca speciifaci un motiv... de ce crezi ca nu te-ar place, poate da-mi id-u tau poate te mai ajut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Nu este anormal.Am 17 ani și nici eu nu am avut prieten,chiar nu mă interesează să am,când o să găsesc, băiatul potrivit, o să știu dacă este sau nu anormal.Las-o așa! Fă-ți prietenă când găsești fata ideală, țara noastră e plină de pițipoance de la 14 ani în sus,sau de profitoare, când ești sigur că ai găsit fata perfectă și când ești pregătit, atunci să îți faci.