| elenutza32 a întrebat:

Am 19 ani si sunt impreuna cu prietenul meu de aproape un an.Eu inainte am mai avut o relatie de un an si jumatate cu un baiat pe care l-am iubit mult si cu care am avut primul si singurul contact sexual de pana acum.Cu actualul nu am facut-o inca pentru ca nu am avut suficienta incredere dupa prima experienta. El stie ca am facut-o cu fostul meu prieten, dar a trecut mult timp de atunci si el merge pe conceptia aia (f gresita), daca nu o faci un timp devii din nou virgina, mai ales ca i-am spus ca am facut-o doar odata.Si din cate mi-a dat de inteles se asteapta sa fiu virgina. Daca va vedea ca nu sunt (pentru ca nu am cum sa mai fiu), poate cine stie ce crede, ca sunt o c**** sau ca l-am mintit ca am facut-o doar odata. Ce sa fac sa ma creada? sad Nu vreau sa il pierd.

7 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Cauta un prieten destept, ca asta e bolovan rau!

| PrecioussGirl a răspuns:

Explicai ca odata ce s-a rupt himenul rupt e. nu are cum sa se faca la loc. daca nu te crede atunci sa astepte momentul si o sa vada ca e asa cum zici tu.

| BlackNights a răspuns:

Scuze ca iti zic, dar mai educa-l, mai ales dpdv a vietii sexuale.Cum poate crede asa ceva? Da-i si tu o carte despre sex, si ce inseamna sa fii virgin/a cadou.laughing))Poate se convinge.

| php a răspuns:

Prietenul tau e un cretin daca crede ca daca nu o faci dupa mult timp devi virgin din nourolling on the floorrolling on the floor pune`l sa baute si el pe net, sa se informeze. Explicai ca odata rupt himenul el nu se mai reface rolling on the floorrolling on the floorwinking

| Herm a răspuns:

rolling on the floor)))))))) serios?
pai sincer e cam bou sa creada ca dupa un timp devi virgina, si tu vb cu el, poate va intelegeti big grin

| danydanydany a răspuns:

laughinglaughinglaughing
ii grav cu el laughing
sa mai astepte inca doi ani si ca pana atunci cu siguranta o sa ''redevi'' virgina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer draga mea, prietenul tau este un mare pr0st! Si daca crede ca esti 0 c***a arata`i ca greseste! Nici 0 fata nu merita facuta asa, chiar daca e! Am avut si eu aceiasi pr0blema cu f0stul meu cu care am fost 3 ani, si actualul nu era de acc0rd ca nu mai sunt virgina! Si sincer i-am zis ceea ce mi-a spus mama sa-i zic, eu cu mama am 0 relatie f0arte apr0piata: "Daca vrei fata virgina in ziua de azi, du`te la gradinita si alege`ti una si cresteti`0 asa cum vrei, si daca 0 sa fie virgina pana creste atunci esti un 0m realizat! happy. Asa ca draga mea ce pot sa spun, fa`l sa aiba incredere in tine daca chiar il iubesti! Si dem0nstreaza`l ca`l iubesti si nu l`ai insela! Iar daca el persista sa fii virgina atunci e 0 pr0blema.incearca sa-l uiti! MERIT fundita? puppy dog eyes