| carpanos a întrebat:

Am 21 de ani si sunt virgin,
penisul meu are 20-21 cm si pana anul trecut am incercat sa imi ascund erectiile tinand presat in jos. Acum cand e in erectie nu se ridica si imi e greu sa il lipesc de abdomen, il pot misca liber in partea dreapta, doar in stanga ofera ceva rezistenta cum e in sus...presupun ca asa e forma lui acum.
Dar ma tot gandesc ca nu e destul de tare ca sa pot face sex, deci spuneti-mi va rog cat de tare trebuie sa fie un penis pentru a penetra in comparatie cu lucruri.
Al meu e ca un castravete, poate putin mai moale dar dupa ce incep sa ma masturbez se mai inmoaie si e ca un carnacior sau ceva.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu te mai masturba si ai sa vezi ca va fi din ce in ce mai tare.

| LoveSleep a răspuns:

Eu încă cred că ai măsurat ce aveai în gură...

| carpanos explică (pentru LoveSleep):

Stiu sa masor
E chiar mare dar nu asta e problema deci ar fi fain daca ai raspunde la intrebarea pusa

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca penisul tau are intr-adevar acea dimensiune "declarata", s-ar putea sa te confrunti cu probleme destul de mari privind erectia. Fiindca penisul tau este 1 data si 1/2 mai mare decat unul considerat "normal" de 14 cm in medie, inima ta este obligata sa pompeze o cantitatea mult mai mare de sange si in foarte multe cazuri nu reuseste sa mentina efortul un timp lung si drept urmare penisul isi pierde taria/erectia. Cu o asemenea scula vei fi nevoit sa-ti gasesti fete care au deja vaginul bine largit. Succes!

| Violleta2022 a răspuns:

Tu ai ajuns la 21 de ani virgin? Nici macar nu ai avut 1 singura partida de sex, sa ai habar ce inseamna asta, cum se face si cat dureaza?

| carpanos explică (pentru Violleta2022):

Da tu pana la varsta ta nu stii ce inseamna virgin? E esential pentru tine sa pui intrebari tampite? Nu va intelegwinking