| Anda20Andrutza a întrebat:

Am aceasti categorie. Dragoste si SEX. Am fost la patinoar acum cateva zile si m-am intalnit cu un baiat dragut care are 16 ani. Nici macar nu ma salutat. S la sfarsitul trei ma prinde de mana si ma trage la o parte si imi da nr. lui de telefon. Apoi seara, acasa, ma suna si ma invita in oras si zice ca vai ce buna te-ai facut si ca vreau sa te sarut si chesti de genu`. Ce credeti ca trebuie sa spun? DA sau NU?!

- Totusi e dragut >:!

Răspuns Câştigător
| LittleMe a răspuns:

Oricat de dragut ar fi, clar ca nu il duce deloc mintea. Eu zic ca ar trebui sa spui "Nu" deoarece e prea golanas, si daca ar fi sa zici da, peste cateva zile de iesit impreuna iti va propune sa mergeti la el acasa. Gandeste`te mai bine inainte sa iti para rau de alegerea facuta. La multi ani! >big grin

8 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Păi eu dacă aş fii în locul tău aş spune nu.
Pentru că un tip serios nu vine să te sărute din prima înâlnire sau să zică ˝ Ce bună eşti ˝. Dar este doar părerea mea. Din ce ai zis tu nu puteam să trag mai multe idei.
Succes!

Dacă te-a ajutat răspunsul meu --> Fundă! ♥

| MasterOfDisaster a răspuns:

Un baiat calumea care te place nu spune 'ce buna te-ai facut', ci iti spune ca esti draguta.
Eu as zice sa spui nu. Tu faci ce vrei, dar gandeste-te de 2 ori.

| Anda20Andrutza explică (pentru Larisssaa):

Nu dau funda desi raspunsul tau a fost foarte bun... si raspunsul lui MasterOfDisaster a fost bun... daca mai primesc rasp. si al tau e cel mai bun atunci -> FUNDA

| DAC a răspuns:

Eu as spune nu.
Un baiat stilat nu-ti va spune niciodata ca esti buna, si daca o face, nu in fata, si nu din prima zi in care te vede.
Eu nu as accepta, suna destul de dubioasa oferta... o sa mergeti la suc si ce urmeaza? Sa te intrebe daca esti virgina?

| iiStrawberry a răspuns:

O fi el dragut dar daca are un comportament din asta naspa...eu as zice sa spui nu..si nici macar nu va cunoasteti...

| Anda20Andrutza explică:

Da dar e un fost baiat pe care l-am vazut la gradi de atunci ne stim... ideea e ca nu ne-am mai vazut din clasa a 7 a

| Bocanila a răspuns:

Eo sincer as pune : Nu asa devreme

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

nu, dar s-a intamplat