| CracanelTrasPrintrunInel a întrebat:

Am auzit recent o discutie foarte sexuala intre niste tineri care pareau colegi de facultate, nu prieteni buni. Si am o curiozitate: Pe "vremea voastra" vorbeati cu usurinta la facultate, cu colegi, despre sex? Va povesteati dezvirginarile si alte lucruri de genul asta cu lejeritate cu oricine? Pentru ca eu in toata facultatea nu am auzit asa ceva (nu ma refer la discutii de bere sau petrecere). Vi se par normale discutiile astea sau e ceva specific Gen Z?

1 răspuns:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Nu e normal.
Exista niste limite, niste boundaries iar aceste discutii extrem de personale se incadreaza acolo.
Cei pe care i-ai auzit sunt fara indoiala cu lipsuri. Ma opresc aici din a detalia, dar intelege fiecare ce vrea prin cuvantul "lipsa"