| Biancaraisa111 a întrebat:

Am avut contact neprotejat pe 10. După doar câteva zile, am grețuri continuu. Am avut si putina durere de burta jos, dar ele au trecut. Grețuri CONSTANT, chiar am vomitat. Ce poate fi? Ca e mult prea devreme pentru simptome.
Ceva ieșit din comun sau stricat n-am mâncat.

7 răspunsuri:
| danieltulcea84 a răspuns:

Fă-ți un test de sarcina!

| Biancaraisa111 explică (pentru danieltulcea84):

Nu e prea devreme?

| CIaudiu a răspuns (pentru Biancaraisa111):

Ba da, e prea devreme. Trebuie sa astepti aproape o luna de la acel contact pentru o acuratete de 100%. Ala nu stie ce vorbeste.

| haileewatson a răspuns:

Ai mancat ceva stricat si nu ti-ai dat seama laughing))))

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil este criza de colecist, sau o toxinfectie alimentara, (produs vechi/expirat, mancare nu prea proapata, infectie cu salmonela sau lata bacterie), fiindca greturile de la o sarcina apar DUPA 3 sapmabni de gestatie, niciodata inainte.

| Biancaraisa111 explică (pentru haileewatson):

Haha laughing nu

| Goete a răspuns:

Zici ca ai avut contact neprotejat pe 10.
Si daca ai pe unul singur poti ramane, dar pe 10 tipi?